Konkurs "Biegnę po zdrowie"

Weź udział w konkursie „Biegnę po zdrowie” i wybiegaj logo Onkologiki

Podejmujesz w życiu logiczne wybory i stawiasz na zdrowy tryb życia? Nie tylko regularnie się badasz, ale też odpowiednio się odżywiasz i uprawiasz sport? W takim razie właśnie do Ciebie kierujemy nasz konkurs!

Na czym polega konkurs?

  1. Wybiegaj trasę w kształcie logo Onkologiki. Miejsce, w którym ją wybiegasz, dystans, prędkość, pogoda – to wszystko zależy od Ciebie. Liczymy na Twoją kreatywność i sportowego ducha walki.

  2. Zarejestruj trasę z użyciem aplikacji, która utrwali przebieg Twojej trasy, zmierzy czas i dystans biegu (np. Endomondo).

  3. Zrób zrzut ekranu z trasy i wrzuć go na swój profil na portalu Instagram. Otaguj go za pomocą dwóch hasztagów: #onkologika i #biegnepozdrowie.

Jak wygląda logo Onkologiki?

Co mogę wygrać?

Zwycięzca konkursu „Biegnę po zdrowie” może być tylko jeden. Otrzyma on dwa vouchery na V edycję Survival Race – Miejskiego biegu z przeszkodami we Wrocławiu.

Biorąc udział w naszym konkursie, nie tylko walczysz o nagrodę główną, ale i wspierasz promocję profilaktyki antynowotworowej. Pamiętaj – regularne badania, zdrowa dieta i sport pomagają nam ustrzec się przed zachorowaniem na raka.

Kiedy mogę wziąć udział w konkursie?

Konkurs trwa od 14 maja do 4 czerwca 2018 r.

Co podlega ocenie?

Komisja konkursowa oceni stopień odwzorowania trasy, Twoją kreatywność i pomysłowość.

Weź udział w naszym konkursie! Czekamy na Ciebie!

Regulamin Konkursu "Biegnę po zdrowie"