Przekaż 1,5% KRS 0000347530

Przekaż 1% podatku na nadze działania

Szanowni Państwo,

W imieniu Zarządu Fundacji Onkologika , zwracam się do Państwa z uprzejmą  prośbą o pomoc i wsparcie dla naszej działalności.                                          

Nasza fundacja  ma na celu propagowanie świadomości i zagrożeń związanych  z rakiem oraz wybudowaniem w społeczeństwie tak zwanej „ czujności onkologicznej”.
Do naszych celów statutowych należy m.in. działalność w zakresie profilaktyki i walki z chorobą  nowotworową  oraz  finansowanie  specjalistycznego sprzętu medycznego niezbędnego w procesie leczenia. Przeprowadziliśmy do tej pory szereg kampanii profilaktycznych i edukacyjnych dla setek dolnoślązaków. Jedną z nich była kampania  „Wyzwanie 100” dzięki której  1000 dolnoślązaczek  przeprowadziło bezpłatne testy na obecność wirusa HPV.

Fundacja jako organizacja pożytku publicznego, korzystając ze  zgromadzonych środków, w tym odpisu 1,5% od podatku dochodowego wspiera zakup sprzętu do diagnostyki i leczenia nowotworów, kształcenie pracowników medycznych oraz profilaktykę i edukację skierowaną do pacjentów i ich rodzin. W br. pragniemy skupić się na kampanii edukacyjno-informacyjnej ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki raka płuca i czerniaka. Naszym celem jest budowanie zdrowych postaw i nawyków także u najmłodszych.

Państwa wsparcie pozwoli nam na jeszcze sprawniejsze i  skuteczniejsze działanie w walce z tą  jedną z najgroźniejszych chorób cywilizacyjnych.  
Liczymy na Państwa życzliwość, która pozwoli na lepszą realizację naszych celów i  zapewniamy, że udzielona nam pomoc zostanie spożytkowana rozważnie i zgodnie ze statutem fundacji.

Z poważaniem,
Zarząd Fundacji                                   Nr konta Fundacja Onkologika
Santander Bank Polska S.A : 18 1500 1793 1217 9006 0956 0000
KRS 0000347530