Wybiegaj z nami zdrowie

Jeśli podejmujesz w życiu logiczne wybory i stawiasz na profilaktykę antynowotworową, bo tak jak my wiesz, że zdrowy tryb życia, regularne badania i szybka diagnoza zwiększają Twoje szanse na zdrowie i szczęście, weź udział w „Biegu po zdrowie”. Spotykamy się 9 czerwca 2018 roku na Stadionie Lekkoatletycznym Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

Nie czekaj i zapisz sie już dziś: https://zapisy.sts-timing.pl/337/. Udział w imprezie jest darmowy, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

„Bieg po zdrowie” to wydarzenie o charakterze niekomercyjnym. Naszym celem nie jest bicie życiowych rekordów. Wkładamy swoje serce i energię w organizację biegu, który zjednoczy nas w walce o zdrowie Dolnoślązaków. Wspierają nas wolontariusze i liczni partnerzy. Jeśli chcesz aktywnie spędzić czas, zadbać o swoje zdrowie i przyczynić się do promocji profilaktyki antynowotworowej, dołącz do nas.

Trasa „Biegu po zdrowie” ma długość 3,8 km i przebiega przez teren kampusu Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, Park Wroni oraz wały nad Odrą przy ul. Kanałowej (między Kortami Morskie Oko a Mostami Chrobrego). Na trasie występują różne rodzaje podłoża – od brukowanej kostki i asfaltu po wilgotny i błotnisty grunt Parku Wroniego. „Bieg po zdrowie” ma charakter biegu przełajowego.

Na terenie wydarzenia zostanie zorganizowana także „Wioska zdrowia”. Dzięki wsparciu zespołu lekarzy, pielęgniarek i psychologów Dolnośląskiego Centrum Onkologii we Wrocławiu, w specjalnych punktach lekarskich będziesz mógł:

- zbadać ciśnienie tętnicze i poziom cukru we krwi ;
-wykonać spirometrię;
-wykonać analizę składu ciała;
-skontrolować swoje znamiona;
-skonsultować swoje wątpliwości medyczne z lekarzami i psychologami DCO we Wrocławiu;
-skorzystać z kącika odnowy biologicznej.

Wszystkich uczestników zapraszamy również do odpłatnej strefy gastronomicznej, w której pojawią się wrocławskie foodtrucki :)